Apie KET bilietai internetu

grįžti atgal

Apie naujausią KET bilietai internetu programą. Programa parengta pagal VĮ "Regitra" valstybinius vairavimo egzaminus.

Prisijungę prie internetinės vairavimo mokymosi programos, Jūs galite spręsti norimos kategorijos KET testus lietuvių, rusų ir anglų kalbomis. Išsprendus testą, Jūs galite peržiūrėti testo atsakymus ir pamatyti kokias klaidas padarėte. Padarytas klaidas Jums padės išsaiškinti programoje nurodyti kelių eismo taisyklių punktai ir priedai. Prisijungimų skaičius su vienu kodu neribojamas.

Vairavimo teorijos egzamino testas yra sudarytas iš 30 klausimų. Vairavimo testui spręsti skiriama 30 minučių. Kiekviename biliete teisingi gali būti keli arba tik vienas atsakymas. Klausimas laikomas neteisingai atsakytu, kai pažymėti ne visi teisingi atsakymai ir (arba) pažymėtas bent vienas klaidingas atsakymas. Vairavimo teorijos testas laikomas išlaikytu, jei per skirtą laiką teisingai atsakoma į ne mažiau kaip 24 klausimus. Jūs taip pat galite pasitikrinti savo žinias spręsdami kontrolinius testus K1 - K6, kurie apima tam tikrus Kelių eismo taisyklių skyrius, Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo, saugaus eismo ir transporto priemonių sandaros pagrindus. Klausimų skaičius, sprendimo laikas ir kita - tas pats kaip ir sprendžiant vairavimo teorijos egzamino testus.


P. Kriščiūno vairavimo mokykla Šiauliuose. AM, A1, A2, A, B, C, CE kategorijų vairuotojai. 95 kodas krovinių ir keleivių vežėjams. Papildomas mokymas pažeidusiems KET.
95 kodas ir ADR mokymo kursai. Daugiau informacijos rasite www.vairuokime.lt