Akcijos ir konkursai

grįžti atgal

Naujas 500 minučių spręsti KET Testus nemokamai konkursas

Manome, kad jau pats tas laikas NAUJAM KONKURSUI!!! Pateikiame tokią eismo situaciją - lygiareikšmėje keturių pusių nereguliuojamoje sankryžoje stovi 4 automobiliai. Visi jie nori važiuoti tiesiai. Kokia tvarka automobiliai turėtų važiuoti? Konkurso prizas: 500 min spr...

Skaityti plačiau

Konkurso "Pasitikrink savo žinias ir laimėk 300 minučių spręsti KET testus nemokamai" nugalėtojas

Skelbiame mūsų KET bilietai konkurso nugalėtoją... bet pradžiai norime padėkoti visiems, kurie siuntė savo atsakymus. Vieni atsakymai buvo išties išsamūs ir pagrįsti, kiti buvo tiesiog spėjimai be jokio paaiškinimo kodėl, treti rašė... "todėl, kad taip turi būti" :) Bet kokiu atveju ačiū visiems siuntusiems savo atsakymus.

Skaityti plačiau

Konkursas: Pasitikrint savo KET žinias ir laimėk 300 minučių spręsti KET testus nemokamai!

Daugelis iš jūsų stropiai ruošiasi laikyti vairavimo egzaminus. Neretai pasitaiko išties sunkių užduočių Regitros pateikiamuose klausimuose. Taigi pateikiame vieną iš jų ir tuo pačiu Skelbiame konkursą!!! Prizas: 300 minučių nemokamai spręsti KET testus internetu!

Skaityti plačiau

Mūsų partneris

 


P. Kriščiūno vairavimo mokykla Šiauliuose. AM, A1, A2, A, B, C, CE kategorijų vairuotojai. 95 kodas krovinių ir keleivių vežėjams. Papildomas mokymas pažeidusiems KET.
95 kodas ir ADR mokymo kursai. Daugiau informacijos rasite www.vairuokime.lt