Dažnai užduodami klausimai

grįžti atgal

Į visiems būsimiems vairuotojams rūpimus klausimus mums padeda atsakyti Petro Kriščiūno vairavimo mokyklos dėstytojai ir instruktoriai. Visus jums rūpimus klausimus siųskite mums el. paštu: info@ket-bilietai-internetu.lt

Laikysiu teorijos egzaminą kelioms transporto priemonių kategorijoms (B, C1), ar tai reiškia, kad reikės laikyti teorijos egzaminą kiekvienai kategorijai atskirai?

Ne, šiuo atveju Jūs laikysite vieną vairavimo teorijos egzaminą.

Neišlaikiau praktinio vairavimo egzaminą mieste, ar reikės ir vėl laikyti vairavimo egzaminą aikštelėje?

Taip, reikės.

Turiu B1 kategorijos vairuotojo pažymėjimą, norėčiau gauti B kategorijos pažymėjimą, ar reikia laikyti vairavimo egzaminus?

Taip, Jums reikia laikyti vairavimo teorijos ir praktikos egzaminą.

Vairavimo teorijos egzaminą išlaikiau Vilniuje, ar galima vairavimo praktikos egzaminą laikyti kitame mieste?

Taip, galima.

Kiek laiko galioja išlaikytas vairavimo egzaminas?

Vadovaujantis vidaus reikalų ministro 2008 m. rugsėjo 10 d. įsakymu Nr. 1V-329 „Dėl motorinių transporto priemonių vairuotojų egzaminavimo sąlygų ir tvarkos aprašo patvirtinimo" (Žin., 2008, Nr. 106 - 4061), nuo 2008 m. rugsėjo 17 d. teigiamas teorijos egzamino rezultatas galioja, iki bus išlaikytas praktikos egzaminas, bet ne ilgiau kaip vienerius metus.

Išlaikyto praktikos egzamino rezultatas galioja, kol asmeniui bus išduotas vairuotojo pažymėjimas, bet ne ilgiau kaip vienerius metus. Tuo atveju, kai teorijos ar praktikos egzamino rezultatas negalioja, šie egzaminai laikomi iš naujo minėtame apraše nustatyta tvarka.

1 2 3


P. Kriščiūno vairavimo mokykla Šiauliuose. AM, A1, A2, A, B, C, CE kategorijų vairuotojai. 95 kodas krovinių ir keleivių vežėjams. Papildomas mokymas pažeidusiems KET.
95 kodas ir ADR mokymo kursai. Daugiau informacijos rasite www.vairuokime.lt